Главная \ Новости \ Мектепке дейінгі және орта білім жүйесі бойынша «2019 жылдың үздік педагогі» республикалық конкурсының жеңімпаздарының тізімі

Мектепке дейінгі және орта білім жүйесі бойынша «2019 жылдың үздік педагогі» республикалық конкурсының жеңімпаздарының тізімі

« Назад

Мектепке дейінгі және орта білім жүйесі бойынша «2019 жылдың үздік педагогі» республикалық конкурсының жеңімпаздарының тізімі 07.10.2019 11:13

Мектепке дейінгі және орта білім жүйесі бойынша «2019 жылдың үздік педагогі» республикалық конкурсының жеңімпаздарының тізімі

  

Аты-жөні, жұмыс орны, қызметі


1. Абитова Жанар Сабетханқызы 

Абай атындағы республикалық мамандандырылған арнайы мектеп-интернаттың қазақ тілі мен әдебиеті пәнінің мұғалімі 
2. Әзімбаева Рахат Омашқызы 

Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласындағы облыстық дарынды балаларға арналған мамандандырылған «ЛОРД» мектеп-лицей-интернатының қазақ тілі мен әдебиеті пәнінің мұғалімі  
3. Аксёнова Инна Валериевна 

«Назарбаев Зияткерлік мектептері» дербес білім беру ұйымдарының Тараз қаласындағы математикалық бағыттағы мектептің биология пәнінің мұғалімі 
4. Албаева Тамара Ғабитқызы 

Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласы № 23 орта мектеп-лицейінің қазақ тілі мен әдебиет пәнінің мұғалімі 
5. Әлиева Лазат Нұрғалыққызы

Нұр-Сұлтан қаласы Республикалық Физикалық математикалық мектебі филиалының география және жаратылыстану пәндерінің мұғалімі
6. Асанова Венера Рафаиловна 

Батыс Қазақстан облысы Ақсай қаласының "№ 4 "Айгөлек" бөбекжайының тәрбиешісі
7. Ахметжанова Самал Кенжеболатқызы 

Ақмола облысы Көкшетау қаласы М.Ғабдуллин атындағы № 3 көптілде оқытатын кәсіби мектеп-гимназиясының ағылшын тілі пәнінің мұғалімі
8. Базарғалиева Баян Теміржанқызы 

Дарынды жасөспірімдерге арналған Ақтөбе облыстық мамандандырылған "Білім-инновация" лицей-интернатының қазақ тілі мен әдебиет пәнінің мұғалімі
9. Бекмухаметова Гүлзина Абдухасимқызы 

Қызылорда облысы Е.Н.Әуелбеков атындағы дарынды балаларға арналған №4 облыстық мектеп-интернатының физика және математика пәндерінің мұғалімі
10. Бодомбаев Саят Бирканұлы 

Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданы                                  Н. Островский атындағы орта мектебінің география пәнінің мұғалімі
11. Гульманов Нуртай Құдайбергенұлы 

Қарағанды қаласы  химия -биология бағытындағы Назарбаев Зияткерлік мектебінің математика пәнінің мұғалімі
12. Гул Муаммер 

Нұр-Сұлтан қаласы Дарынды ер балаларға арналған "Білім-инновация" лицей интернатының математика пәнінің мұғалімі
13. Довгаль Юрий Николаевич

Алматы қаласы Республикалық физика-математика мектебінің физика пәнінің мұғалімі
14. Досмухамедова Роза Қилымжанқызы 

Қостанай облысы Қамысты ауданы Талдыкөл негізгі мектебінің география пәнінің мұғалімі
15. Долаев Архат Садырбайұлы 

Алматы қаласы Республикалық физика-математика мектебінің математика пәнінің мұғалімі
16. Есмағамбетов Арман Рушанұлы 

Солтүстік Қазақстан облысы Ғ.Мүсірепов атындағы ауданы Новоишим № 2 орта мектебінің тарих пәнінің мұғалімі
17. Ефимик Марина Николаевна 

Қарағанды облысы Қарағанды қаласы № 93 гимназияның математика пәнінің мұғалімі 
18. Жанаберлиева Салтанат Бейсенбайқызы 

Алматы облысы Талдықорған қаласы № 16 орта мектеп-гимназиясының тарих пәнінің мұғалімі 
19. Искакова Гүлжазира Бекболатқызы 

Нұр-Сұлтан қаласы Республикалық Физикалық математикалық мектебі филиалының қазақ тілі мен әдебиет пәнінің мұғалімі 
20. Исмаилова Раушан Сереговна 

Солтүстік Қазақстан облысы Тоқшын мектеп-гимназиясының физика және информатика пәндерінің мұғалімі 
21. Кадиркулов Роман Аулауович

Түркістан облысы "Созақ" жалпы орта мектеп-гимназиясының информатика пәнінің мұғалімі
22. Қайырбай Қанат Сатыбалдыұлы

 Алматы қаласы № 178 лицейінің қазақ тілі мен әдебиет пәнінің мұғалімі
23. Калмаханова Айгүл Базарбайқызы

Жамбыл облысы Жамбыл ауданы Баймырза Бесбаев атындағы мектеп-гимназиясының орыс тілі мен әдебиет пәнінің мұғалімі
24. Карбузова Мейрамкүл Тұяққызы 

Қостанай облысы Қарасу ауданы Ключевой орта мектебінің қазақ тілі мен әдебиет пәнінің мұғалімі
25. Коспаева Дания Қайыпбекқызы 

Алматы облысы Қапшағай қаласы №3 орта мектебінің қазақ тілі мен әдебиет пәнінің мұғалімі
26. Кубиева Нұргул Пангерейқызы 

Атырау облысы Атырау қаласы №35 Хамит Ерғалиев атындағы мектеп-гимназиясының қазақ тілі мен әдебиет пәнінің мұғалімі
27. Күдериева Бақыт Жаксылыққызы 

Жамбыл облысы Байзақ ауданы Ғани Мұратбаев атындағы гимназияның қазақ тілі мен әдебиет пәнінің мұғалімі
28. Кұсайынова Жанар Беймбетовна 

Алматы қаласы Ы. Алтынсарин атындағы № 159 гимназиясының бастауыш сынып мұғалімі
29. Лефранк Нина Александровна 

Қостанай облысы Қамысты ауданы Краснооктябрь орта мектебінің биология және химия пәндерінің мұғалімі
30. Маханова Гулаш Өмірзаққызы 

Маңғыстау облысы Жаңаөзен "Білім-инновация" лицей-интернатының қазақ тілі мен әдебиет пәнінің мұғалімі
31. Мергенбаева Назигул Оразбайқызы 

Алматы қаласы №148 мектеп-гимназиясының бастауыш сынып мұғалімі
32. Михайлова Татьяна Васильевна 

Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласы № 9 орта мектеп-гимназиясының бастауыш сынып мұғалімі
33. Мұқанова Нұргүл Кұлжағазықызы 

Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы Шәкәрім атындағы үш тілде оқытатын көпбейінді гимназиясының бастауыш сынып мұғалімі

34. Мұсагалиева Гүлмирам Қуанышқызы 

Батыс Қазақстан облысы Орал қаласы Дарынды балаларға арналған мамандандырылған С.Сейфуллин атындағы № 11 облыстық қазақ мектеп-интернатының математика пәнінің мұғалімі
35. Надирова Гүлсім Курманбайқызы 

Маңғыстау облысы Маңғыстау ауданы Сай-Өтес елді мекені "Өтес" орта мектебінің география пәнінің мұғалімі
36. Омарханов Ернұр Аханұлы 

Нұр-Сұлтан қаласы №76 мектеп-лицейінің қазақ тілі мен әдебиет пәнінің мұғалімі
37. Орынбаева Динара Ғабитқызы 

Абай атындағы республикалық мамандандырылған дарынды балаларға арналған қазақ тілі мен әдебиетін тереңдете оқытатын орта мектеп-интернатының қазақ тілі мен әдебиет пәндерінің мұғалімі
38. Орынбеков Арман Шымбайұлы 

Шымкент қаласы № 90 жалпы орта білім беретін мектебінің тарих пәнінің мұғалімі 
39. Поляков Илья Олегович 

Павлодар облысы Павлодар қаласы №34 инновациялық үлгідегі жалпы орта білім беру мектебінің информатика пәнінің мұғалімі
40. Раимбекова Ұлжан Кеттешқызы 

Түркістан облысы Жетісай ауданы "Тұран" № 7 мектеп-гимназиясының орыс тілі мен әдебиет пәндерінің мұғалімі
41. Рүстемова Айгүл Мамасейітқызы 

Түркістан облысы Сайрам ауданы №49 Ш.Уәлиханов атындағы жалпы орта мектебінің география және тарих пәндерінің мұғалімі 
42. Сахнова Нина Анатольевна 

Ақмола облысы Атбасар ауданы № 4 "Еркежан" балабақшасының тәрбиешісі 
43. Серікбаев Алмас Сансызбайұлы 

Павлодар облысы Павлодар қаласы №19 жалпы орта білім беретін мектептің информатика пәнінің мұғалімі
44. Смаилова Айкен Исатайқызы 

Қарағанды облысы Жамбыл атындағы мамандандырылған мектеп-интернатының қазақ тілі мен әдебиет пәнінің мұғалімі 
45. Талканбаев Мұхтар Дәулетұлы 

Жамбыл облысы Ерекше дарынды балаларға арналған мамандандырылған "Дарын" мектеп-интернатының математика пәнінің мұғалімі
46. Тинькова Светлана Юрьевна 

Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы Облыстық математика, физика, информатика саласындағы дарынды балаларға арналған мамандандырылған мектеп-лицейінің бастауыш сынып мұғалімі
47. Тлеулов Ербол Эрнстович 

Шымкент қаласы физика-математика бағытындағы Назарбаев Зияткерлік мектебі филиалының дене шынықтыру пәнінің мұғалімі
48. Тұрғамбекова Алма Базарғалиқызы 

Нұр-Сұлтан қаласы № 62 мектеп-лицейінің география пәнінің мұғалімі